Znamení zvěrokruhu - Rak (22.6. - 21.7.)

01.01. 2011 • Zajímavosti 4864x

Ti, kteří se narodí ve znamení Raka, jsou mnohdy odhalitelní již na první pohled. Prozradí je zpravidla jejich chování. Jsou zdrženliví a nesmělí. Na jejich náladách závisí prakticky všechny jejich myšlenkové pochody. Velmi často se snaží upnout na silné osobnosti, které dávají jejich životu směr. Vše je vyváženo značně silným citovým založením.

Raci doslova milují svůj domov a nevzdali by se jej prakticky za žádnou cenu. Základem je pro ně skvěle fungující rodina. Mají ovšem velký problém s věrností. Jejich představivost je natolik bujná, že se nechávají unést romantickými sny o ideálních protějšcích. I přesto, že jejich ostych je obrovský, jsou schopni si nalézt nové partnery.

Raci chtějí svůj niterný pocit neustále přiživovat o nové utrpení. Mnozí by si mohli myslet, že díky těmto vlastnostem bude muž či žena rak naprosto nepraktickým člověkem, který se pro život v rodině vůbec nehodí. Není tomu tak, lidé narození v tomto znamení jsou schopni se nejen o sebe velmi dobře postarat. Jejich životní úroveň bývá vysoká a o finanční prostředky nemají nouzi. Základním cílem raků je pohodlný domov, který poskytne jistotu v každodenním životě a útočiště, na které se může spolehnout v kterékoli chvíli.  

Vztah Raků k ostatním lidem

Rak je poměrně houževnatý, takže ostatní lidé často přihlížejí, jak se neustále snaží zdokonalovat sám sebe, i když musí začít úplně od začátku. Raci jsou schopni soucitu s ostatními lidmi, což zejména ženy velmi ocení. Základem jejich cítění je smysl pro jistotu domova. K lidem jsou Raci hodně vstřícní a dovedou se domluvit prakticky s kýmkoli a na čemkoliv. Jejich vnímavost vůči jiným je obdivuhodná a mají velkou potřebu ochraňovat slabší. 

Jak lidé narození ve znamení Raka vypadají?

Muži - Raci mají typickou robustní kostru a na první pohled vás zaujmou jejich zuby, které jsou vždy něčím výjimečným charakteristické. Raci mají také široká ramena a i v případě, že se jedná o štíhlé muže, vypadá jejich postava velmi robustně. Oblékají se zpravidla poměrně konzervativně, jelikož jsou neradi na očích. Neustále opakovaně nosí oblíbené části svého oblečení. Ženy narozené ve znamení raka mají kruhový tvar obličeje a jejich boky jsou zpravidla užší než prsa. Určitě nelze přehlédnout a také jejich výrazné oči. Jejich tělo je v porovnání s končetinami poměrně krátké.

Ženy narozené ve znamení Raka

Žena, která se narodí v tomto znamení, velmi často bývá středem pozornosti. Vše je dáno i tím, že je poměrně agilní. Její život probíhá bez zastavení a pohyb potřebuje prakticky neustále. Ženy - Raci, hledají neustále nová dobrodružství a jsou zvědavé. Nové věci jsou pro ně neuvěřitelným lákadlem. Potřebují společnost. Bez té se prakticky neobejdou. Láska pro ně znamená mnohem více než jen pouhý sex. Nechtějí a rozhodně nevyhledávají žádný druh extrémů. Nesnáší všechno, v čem je skryta hrubost a také vulgarita.

Muži narození ve znamení Raka

Muž - Raci jsou naprostí kliďasové. Doslova nesnáší stres a neustálý pohyb v životě. Neznají slovo pospíchat. Než něco udělají, velmi precizně si to promyslí. Často ale mají ve svých věcech poměrně velký nepořádek. Z hlediska vzhledu se snaží být co nejvíce nenápadní. Jednou z hlavních předností mužů narozených v tomto znamení je smyslnost. Ta jim slibuje velké potěšení a tělesnou rozkoš. Určitě se nesnaží vyhledávat pouze jednorázové sexuální uspokojení. To je pro ně málo. Nejvíce jej vzrušuje samotná hra na svádění. Ženu si nejprve jakoby připraví a až potom zaútočí. Jeho největší zbraní bývá paradoxně vlastní bezbrannost. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Raka

Francesco Petrarca, František Plánička, Erich Maria Remarque, Rembrandt, Ota Pavel, Karel Gott,  Meryl Streepová, Louis Armstrong, Harrison Ford, Ernest Hemingway.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra