Váš outfit dotáhnete k dokonalosti pomocí detailů

08.02. 2014 • Krása 1386x

Neuvěřitelné množství střihů, stylů, barev i kombinací. To je móda, která hýbe světem a jeden z nejvýdělečnějších odvětví průmyslu na světě vůbec. Ano, mnozí si to neuvědomují, ale móda vskutku vydělává dost. Každému se líbí něco jiného, každý vyznává jiný styl a tak se obláká podle vlastního vkusu. Někdy se však bohužel jedná o dost výrazný nevkus, než vkus. Možná je to vlastní styl, ale je prostě podivný. Abyste se dobře oblékly a byly módními kritiky ohodnoceny na výbornou, je potřeba mít nejen vlastní styl, ale především cit pro módu a vědět, co lze sladit a co už je faux pas.

Nepřehledné lodičky

Jako žena musíte vlastnit alespoň jedny výrazné lodičky, které jinak váš celkový model doplní zcela perfektně. Oblíbené černé legíny a námořnicky modré triko si můžete celkem snadno zvýraznit do oka bijícími lodičkami. Třeba v neonové barvě, nebo oblíbeném a nestárnoucím leopardím vzoru. Lodičky jsou pro ženu vůbec důležité. Nejen, že prodlouží nohy, ale vytvarují celé dolní končetiny a také zadek. Proto se mužům vysoké podpatky tak moc líbí. Výšku podpatku však volte podle toho, na co si sama troufáte. Když se to přežene, pak to vypadá směšně, až nešťastně, když neumíte na vysokých podpatcích chodit.

Zázrak jménem opasek

V šatně každé správné ženy by neměl chybět velice důležitý a výrazný opasek. Díky němu proměníte běžný oděv v dokonalost samou, a aniž byste se převlékla, budete působit na okolí jinak, jako v jiném modelu. Navíc, pokud se můžete pochlubit úzkým, až vosím pasem, další plus pro vás. Zvýraznění pravých ženských křivek je jako magnet na pravé mužské oko. Opasek muže být široký, ale i tenký, barevný, třeba i s divokými motivy. Opatřen cvočky, třpytkami a kamínky. Prosně hlavně výrazný a nepřehledný.

Sexy netradiční záda

Topy, halenky, svetříky a všechno ostatní, co si oblékáte, může na první pohled působit někdy i jednoduše, až obyčejně, ale pokud bude mít model správně a netypicky řešená záda, hned půjde o výjimečnost. Třeba celá odhalená záda jsou opět v módě, podobně jako tomu bylo v devadesátých letech a taková nahá, ženská šíje, působí až magicky. Důležité také samozřejmě je, jak jsou na tom vaše záda, protože pokud máte problém s pletí a jsou poseta uhříky, bude mít vaše odhalená šíje opačný efekt. Na toto skutečně pozor

V hlavní roli doplňky

I v jednoduchých, černých šatech můžete udělat mnoho parády a být středem pozornosti. A to přitom nemusí být šaty obdařeny enormně hlubokým výstřihem a krátkou sukní, těsně pod zadek. Postačí nápadité doplňky. Ať jde o náramky, náhrdelníky, náušnice a další, mohou být velice výrazné, až bijící do očí, nikdy to s nimi nesmíte přehnat. Pokud budete mít například velké a velice výrazné náušnice, nikdy si pak nedávejte ještě nepřehledný náhrdelník a náramek, jinak celkový dojem z vašeho modelu bude působit nevkusně, levně až vulgárně.

Jedna výrazná věc

Ve svém šatníku můžete mít, nebo spíše musíte, nějaký kus oděvu, který je dost výrazný, až bijící do očí. Prostě nepřehledný. Tričko s výraznými nápisy, křiklavé barvy, zejména pak kalhoty, které mohou mít i neonové barvy. Všechno to je dovoleno, pokud však k tomu zvolíte další nenápadné kusy a doplňky. Nikdy nepřeplácat a nekombinovat nemožné s nemožným.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra