Jak na krásné umělé nehty

28.04. 2014 • Krása 1871x

Není snad na světě žena, která by se nechtěla líbit opačnému pohlaví. Krásy může dosáhnout mnoha způsoby - od perfektního účesu, po vypracované ladné křivky až po zkrášlující plastické operace. Jednou z decentních možností, jak vypadat lépe, je i modeláž nehtů.

Pokud bysme měli představit způsoby úpravy umělých nehtů, tak jsou v zásadě dva. Jako nepravé nehty můžete použít akrylové nebo gelové. Oba typy vypadají zcela přirozeně, jsou krásné a můžete díky nim mít dlouhé oslňující nehty.

V případě akrylových nehtů se jedná o umělé nehty, které jsou oproti dále zmíněným gelovým nehtům odolnější a tvrdší. Ač jsou vyrobeny z akrylu, tak se již u moderních typů nesetkáme s nepříjemným zápachem.

K hlavním výhodám akrylových nehtů patří jejich pevnost. Díky vyšší chemické odolnosti mají také delší životnost než nehty gelové. Mají také o poznání snazší údržbu a případné opravy. Nehty z akrylu ocení zejména ženy, které provozují těžší manuální práci. Nemusejí se totiž tolik obávat jejich zničení či polámání.

Co se týče ceny modeláže akrylových nehtů, tak ta hodně závisí na technice a náročnosti zdobení. První modeláž vyjde na několik stokorun (zpravidla do 1 000 Kč).

Další oblíbenou technikou modeláže nehtů jsou gelové nehty.  O co v tomto případě jde? Jedná se o nepravé nehty, které jsou vytvrzovány v UV lampě, oproti akrylovým nehtům jsou o poznání měkčí a lépe se s nimi pracuje. Tvorba takových nehtů probíhá umístěním gelu na šablony. Oproti akrylové metodě jde o poněkud šetrnější způsob k nehtovému lůžku. Krom šetrnosti disponují i několika pozitivními vlastnostmi. Jednou z nich je možnost obsahovat proteiny, které významně usnadňují  spojení mezi původním nehtem a nepravou gelovou náhradou.

Pokud jde o cenu, tak ta je v porovnání s akrylovými nehty o pár stokorun vyšší. Je zde totiž náročnější práce s odstraněním gelových nehtů.

Pokud byste si chtěli vytvořit okouzlující nehty doma, můžete si pořídit kvalitní přípravky a pomůcky pro tvorbu akrylových a gelových nehtů, například v eshopu RajNehtu.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra