CK Euphoria - nejúžasnější jarní parfém

06.04. 2014 • Krása 1637x

Toužíte se na jaře cítit opravdu sexy a být pro vaše okolí přitažlivá? Vsaďte na luxusní dámský parfém Calvin Klein Euphoria a uvidíte, že nebudete litovat! Tento okouzlující parfém je na míru ušitý všem mladým, elegantním a nezávislý ženám, které se nebojí být středem pozornosti!

Vůně euforických květin

Calvin Klein Euphoria je smyslná květinová vůně s nádechem orientu, která je vhodná jak pro každodenní nošení, tak i pro slavnostní příležitosti. Název vůně nevzniknul náhodou - Jedinečné spojení svůdné orchideje, exotického ovoce a neodolatelného smetanového podtónu vás i vaše okolí totiž dostane do naprosté euforie!

Buďte fascinující!

Dámský parfém Calvin Klein Euphoria byl uveden na trh již v roce 2005 a od té doby se pravidelně vyskytuje na předních příčkách celosvětově oblíbených a uznávaných parfémů. Parfém Euphoria má úžasnou schopnost proměnit každou ženu v nesmírně přitažlivou až fascinující bytost! Z počátku vás zlehka osvěží svými zelenými tóny, které jsou doprovázeny intenzivní vůní granátového jablka. Srdce vůně je výhradně květinové. Opojné tóny křehkého lotosu a smyslné orchideje vás vtáhnou do smetanového opojení, které se ukrývá ve vzrušujícím základu. Jemné aroma fialek a čistého pižma ještě umocní rozkošnickou atmosféru vůně.

Vyjděte na jaře z davu!

Díky svým jemným květinovým a ovocným tónům je dámská vůně Calvin Klein Euphoria jako stvořená pro jarní dny, kdy máte chuť užívat si požitků naplno. Aroma vůně je lehce provokativní a zároveň elegantní. Jak uvádí výrobce, „Euphoria pomůže ženě vyniknout a cítit se jedinečně. Žena si může být jista, že s touto unikátní vůní bude vybočovat z řady během jakékoliv důležité příležitosti." Parfém má navíc skvělou výdrž a budete jej cítit na oblečení ještě několik dní.

Opojná vůně v luxusním flakonu

Hluboká, pronikavá a smyslná vůně Euphoria se ukrývá v jedinečném flakonu, který má velice luxusní vzhled. Flakon se nese v minimalistickém duchu a jeho tvůrci se při jeho návrhu nechali inspirovat tvarem černé orchideje v rozkvětu. Lesklý flakon a elegantní stříbrný uzávěr symbolizuje eleganci a výjimečnost této vůně. Provoňte své jarní dny a umocněte svoji osobitou přitažlivost s excelentní dámskou vůní Calvin Klein Euphoria!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra