Parfémy podle znamení zvěrokruhu: co voní Blížencům, Váhám nebo Střelcům?

10.01. 2019 • Krása 694x

Parfémy si většina z nás vybírá na základě toho, jestli nám jednoduše voní nebo nevoní. I když existují mnohdy i sáhodlouhé návody, podle kterých si lze parfém vybrat, mnoho z nás se jimi neřídí a jednoduše dáme na svůj instinkt. Co ale když chceme vybrat dámský či pánský parfém někomu blízkému? Pomoci nám může jeho znamení zvěrokruhu!

Parfémy podle znamení zvěrokruhu, aneb co nadchne Lvy, Ryby nebo Štíry?

Chcete-li vybrat parfém pro někoho blízkého a nechcete se svou volbou šlápnout úplně vedle, máte dvě možnosti: buď se daného člověka přímo zeptáte, čímž sice získáte jistotu, ale zároveň se připravíte o ono kouzelné překvapení. Druhou variantou je sázka na parfémy podle znamení zvěrokruhu, ve kterém se daný člověk narodil. My víme, co voní například Blížencům a čím naopak nadchnete Berany. Pojďte se společně s námi podívat!

Beran, Býk, Blíženec a Rak

Vybíráte-li vůně pro Berana, zaostřete na parfémy, které jsou svěží, nespoutané a energické. Právě takoví jsou totiž i lidé narození ve znamení Berana, kteří všude, kam přijdou, vnesou svěží vítr plný dobré nálady. Býkům budou naopak sedět vůně, které jsou smyslné a třeba i luxusní. Chybu neuděláte sázkou na kořeněné parfémy, které jsou silnější a výrazné. Co se Blíženců týče, doporučit vám můžeme parfém, který v sobě skrývá mnoho složek. Blíženci jsou totiž neposedavé povahy a co jim voní dnes, nemusí jim vonět zítra. Soustřeďte se proto na vůně, které se postupně rozvíjí a nabízí vždy něco trochu jiného. A co koupit Rakům? U těch je typická jemnost a něžnost, nemají potřebu na sebe příliš upozorňovat, proto jim budou vyhovovat vůně lehké a květinové.

Jaký parfém pro Lvy, Panny, Váhy či Štíry?

Lidem narozeným ve znamení Lva kupte parfém, který dokáže promluvit za ně. Lvi jsou silné osobnosti, proto by i jejich vůně měla být výraznějšího rázu. Nebojte se například mošusu nebo ambry. Dojde-li řeč na Panny, tam vám můžeme doporučit sázku na dražší a klidně i luxusnější parfém, který opravdu hodně vydrží. Panny nejsou přelétavé a dlouho se drží jedné věci. Váhám, jak už jejich znamení napovídá, často trvá, nežli se pro něco rozhodnou. Co se parfému pro tohle znamení týče, vsaďte na jednoduchost, svěžest a čistotu. A co Štírům? Něco výrazného, co dokáže očarovat smysly a utkvět v paměti - co třeba vůni santalového dřeva nebo pačuli?

Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Vůně pro Střelce může být klidně komplikovaná, postupně se rozvíjející a odhalující všechna svá tajemství. Ovocné vůně vůbec nejsou špatnou investicí. Naopak Kozorohům vybírejte klasiku, oni neradi cokoli řeší a necítí se pohodlně v komplikovaných parfémech. Tady můžete vsadit třeba na vůni karafiátu nebo sladké broskve. Pro Vodnáře doporučujeme vůně originální, výrazné a jednoduše takové, díky kterým se dokonale odliší od davu. Jasná volba by proto mohla být třeba levandule nebo rozmarýn. Na závěr Ryby, znamení, které si libuje v harmonických vůních, mezi něž můžeme zařadit třeba leknín nebo svěží a lehce nasládlou mandarinku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra