Nejmodernější léčba lupénky byla zahájena v nové klinice v Praze v Krči

Nejmodernější léčba lupénky byla zahájena v nové klinice v Praze v Krči

17.10. 2013 • Krása 1824x

Centrum klinické a estetické medicíny zahájilo v říjnu provoz vysoce moderního zařízení s technologicky a odborně unikátním zázemím v pražské Krči. Centrum se specializuje na léčbu lupénky a vitiliga. Pro pacienty je připraven nejmodernější přístroj na trhu, který zkracuje léčbu z hodin na minuty. Oficiální webové stránky kliniky jsou www.klinika-praha-krc.cz.

Centrum klinické a estetické medicíny má díky hi-tech vybavení, odbornému a renomovanému personálu a kvalitnímu zázemí potenciál stát se vyhledávaným lékařským zařízením. Kromě léčby lupénky a vitiliga poskytuje lékařskou péči v oblastech, jako jsou cévní chirurgie, interní medicína, ortopedie, psychiatrie, dermatologie či estetická medicína.

Jednou z největších předností centra je přístroj XTRAC Velocity, který patří ke špičce v oboru na celém světě. Díky němu se mohou léčit pacienti s lupénkou, vitiligem, atopickou dermatitidou, akné a leukodermou stejně kvalitně jako na nejlepších světových klinikách. Mezi největší výhody tohoto přístroje patří zkrácení léčby z hodin na minuty a bezpečnost – zamezuje UV expozici zdravé kůže a ztenčení kůže nebo vzniku jizev po ošetření.

Každý lékařský obor, který je v centru zastoupen, používá k léčbě to nejmodernější vybavení – kromě zmíněného XTRAC Velocity je zde k dispozici například laserový přístroj CoolBreeze, což je světově nejúčinnější zařízení k odstranění onychomykózy. Velmi žádané je rovněž ošetření liposukční jednotkou Vaser Lipo 2 v oblasti estetické medicíny, která zachovává tukové buňky životaschopné a umožňuje úspěšný transfer tukové tkáně do jiné části těla. Neméně důležitou součástí kliniky je laserová léčba varixů CTEV, jež podle nejnovějších klinických studií vykazuje o 50 % nižší riziko tromboembolických komplikací než ostatní způsoby ošetření.

Klinika se nachází v Krči, kousek od vlakového nádraží Praha-Krč, s dobrou dostupností mnoha autobusy z metra Kačerov. Přesná adresa kliniky: Višňová 1957/25, Praha 4 – Krč. Pro pacienty používající vlastní automobil je k dispozici parkování. V klinice pracují pouze vybraní odborníci s dlouholetou praxí a zkušenostmi, kteří jakémukoli zájemci poradí, ať už na telefonu 241 011 500 nebo prostřednictvím mailu info@klinikaprahakrc.cz. Vše podstatné o léčbě a dalších službách kliniky najdete na www.klinika-praha-krc.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra