V jaké formě koupit acai berry?

27.09. 2013 • Hubnutí 1677x

Jaký je nejlepší možný příjem plodů acai berry? Velké procento odborníků na zdravou výživu se v této věci poměrně přesvědčivě shoduje. Dočkáte se od nich doporučení, abychom plody acai užívali nejlépe v čerstvém stavu. To je sice pěkné, nicméně nastává menší problém, pokud nebydlíme v místě, kde se acai pěstuje. Často se s acai můžeme setkat třeba v Brazílii. Proč není možné jednoduše plody acai přetransportovat do Evropy a do našich domovů? Z prostého důvodu, že plody acai velmi špatně snáší dálkový přenos. Z tohoto důvodu se musíme podívat po jiném produktu, jenž acai berry obsahuje.

Ve střední Evropě se tedy musíme postavit před problém, zda si zakoupíme acai berry ve formě nápoje, sypkého prášku nebo pastilek. Není důležité, kterou formu vybereme, ale podstatnější je, jak kvalitní suroviny byly k výrobě konkrétního produktu.

Globálně můžeme tvrdit, že je lepší si vybrat opravdu kvalitní produkt, než si zvolit třeba různě šizený džus. Je nutné mít garanci pečlivého výběru surovin, které byly použity. Tolik tedy k teorii a nyní se vrhněme k jednotlivým možnostem, které se na našem trhu nacházejí.

Jak jste si mohli v předchozích řádcích přečíst, nejlepším způsobem, kterak do našeho organismu dostat nejvyšší procento účinných látek z acai berry, je konzumace čerstvě sebraných plodů. Jistě vás nepřekvapí, že dalším dobrým způsobem ke vstřebání dostatku účinných látek acai berry je konzumace džusu. Díky džusu z acai berry se do našeho těla dostane dostatek účinných látek, především pak antioxidanty.

Ani džus z acai berry se však neobejde bez problémů. Pokaždé je nutné dát si pozor na to, abychom vybrali opravdu osvědčené výrobce. Pokud vybereme opravdu kvalitního producenta, tak máme záruku, že plody acai byly zpracovány ihned po jejich sklizení. Důležité také je, aby džus byl vyroben z celých plodů, jelikož valnou většinu účinných látek můžeme najít ve svrchní části plodu.  Pokud se podíváme na džus z acai, pak bychom měli seznat, že opravdový  a kvalitní džus vyrobený z acai berry má větší hustotu, než obyčejný.

V naší krajině patří mezi oblíbenější formy konzumace prášku vyrobeného ze sušených plodů. Na tomto místě musíme poznamenat, že se dostaneme do kontaktu s nejkoncentrovanější formou účinných složek. Prášek z acai berry si můžeme připojit k proteinovému nápoji, což se také nejčastěji dělá.

Další variantou je užívání tobolek, jež v sobě obsahují výše zmíněný prášek z acai berry. Jedná se o úplně nejjednodušší a nejrychlejší možnost užití. Tento způsob využijeme třeba při práci nebo za volantem automobilu. Tobolky také jistě přijdou vhod každému, kdo nemá rád přirozenou chuť acai berry. Na konec opět musíme zdůraznit, že je velice důležitý výběr. Na trhu existují i pochybné výrobky s nižší cenou, které nutně nemusí obsahovat nejlepší výtažky. Nutno upřednostnit kvalitu před cenou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra