Hubnutí a tvarování postavy s Vacupress

17.09. 2013 • Hubnutí 1260x

Někdy se může stát, že držíte diety, cvičíte a přece se některých nadbytečných tuků nemůžete zbavit. V takovém případě si již nemusíte zoufat, nyní je na trhu přístroj, který zaútočí na konkrétní místa a nadbytečné faldíky odstraní. Tím zázrakem je Vacupress, jež nejen odstraňuje nadbytečný tuk, ale i povolenou kůži, strie a nenáviděnou a velice častou celulitidu.

Co je Vacupress a jak funguje?

Vacupress je soubor několika přístrojů, které cílení působí na daná místa s principem podtlakové masáže. Tím dochází k rozpohybování lymfatického systému, narušení tukových buněk a postupné odplavení nahromaděných jedů, nepotřebných toxinů. Přístroj Vacupress tedy vytváří jistou tlakovou masáž s cílením na stimulaci lymfatického systému. Výtečné je také to, že působí pouze v místech, kde se používá, což vede k formování vysněné postavy, na rozdíl od běžného hubnutí dietami a fyzickým cvičením, kde se hubne celkově, a někdy dokonce na těch místech, která žádána nejsou, jako nejčastěji prsa.

Činnost probíhá pomocí baněk, které se na ošetřované místo přidělá a princip podtlaku již udělá své. Nelze však očekávat, že po jedné masáži bude výsledek znát. Aby se docílilo konkrétních křivek, je nutno sestavit harmonogram návštěv a ty poté dodržovat.

Jak probíhá masáž pomocí Vacupressu?

Vakuum vtáhne vrstvu kůže do skleněné baňky, tam se tukové buňky natáhnou a jejich stěny se stávají propustnější. Díky tomu se dostane obsah do lymfatického sytému a ten mu napomůže z těla ven. Vhodné je po masáži sportovat a také změnit jídelníček na zdravější a čerstvější stravu se spoustou vody. Pro zvýšení účinku je vhodný skořicový zábal, který prokrví pokožku a rozproudí krevní oběh a tím také celý posun v těle. Tělo se prostě rychleji detoxikuje.

Samotná masáž probíhá ve třech fázích. V první dochází k rozproudění lymfatických cest a prokrvení pokožky. Druhá fáze znamená provádění vakuových masáží, kdy dochází k roztříštění tukových buněk, tudíž i zrychlení metabolismu. V třetí fázi je podtlak nejvyšší a zde se zpevňuje ochablé podkožní vazivo, očisťuje se krev i celý vnitřní systém.

Vacupress nejen že redukuje podkožní tuk a očisťuje tělo, zpevňuje ochablé svalstvo, také odstraňuje celulitidu, omlazuje pleť, dokonce i vyhlazuje vrásky, čistí pleť a další. Výborné výsledky také zaznamenávají u zpevnění břicha, břišního svalstva, a paží. Omlazují pokožku a podporují oddálení fyzického stáří.

Ošetřením přístrojem Vacupress by se měly vyhnout osoby, trpící na křečové žíly, také s onemocněním a poruchou štítné žlázy. Nedoporučuje se ani při vysokém a kolísavém krevním tlaku, případně jiných, vážných srdečních chorob. Vacupress není určen pro osoby s onemocněním ledvin, veškeré vážné nemoci, jako rakovina, AIDS nebo zánětlivé stavy. V žádném případě není pro těhotné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra