Monster High - Sweet Ghoul Draculaura

24.06. 2014 • Zábava 1290x

Pokud patříš k pravidelným divačkám oblíbeného seriálu Monster High , tak určitě dobře víš, že jedna z jeho hlavních postav, Draculaura, bydlí na stejné ulici jako Dr. Jekyll a Mr. Hyde. Jde o velkorysou vilku s temnou zahradou, kam se občas i sám zahradník bojí vstoupit. Draculaura tady vždycky měla svůj pokojík v podkroví, ze kterého byl výhled do celého okolí. Jako správná upírka tady ale samozřejmě nebyla moc spokojená. Pořád proto tatínka, hraběte Draculu, přemlouvala, aby jí dovolil přestěhovat se do temného a vlhkého sklepa, kde by konečně měla dost místa pro svoje rakve. Protože se letos Draculaura trochu zlepšila v dějepise, její přání se konečně splnilo. Draculaura tě proto pozvala k sobě domů, aby ti ukázala svoje nové rakve plné oblečení.

Draculaura i přes svůj mladistvý vzhled ledacos pamatuje. Takhle na první pohled by jí možná ledaskdo tipl nanejvýš nějakých šestnáct nebo sedmnáct. Ve skutečnosti je jí ale bezmála šestnáct set let! Jak je možné si v takovém věku udržovat jemnou plet' a k tomu postavičku jak lunt, za kterou se ve škole ohlédne nejeden vlkodlak? Jednoduše. Stačí být upírkou a proto také nemrtvým, což samozřejmě znamená mimo jiné i možnost věčného života.

A protože Draculaura pochází právě z upíří rodiny, určitě nemusí mít obavy, že by kdy vypadala jako stařena. Díky těmto vyhlídkám se také Draculaura může pořádně soustředit na svého největšího koníčka, kterým pochopitelně není nic jiného než móda. Draculaura totiž během svého života na vlastní oči zažila, jak se středověké módní trendy doslova převrací na hlavu spolu s příchodem renesance, nebo jak se postupně z Paříže stává skutečná módní metropole.

Díky tomu také většinou můžeš Draculauřiny modely na první pohled už poznat právě díky tomu, že je z nich patrná velká vášeň pro různé drobné historické detaily, které ale některým jejím mladším spolužačkám nemusí vždy být úplně po chuti.

Nejlépe je to samozřejmě vidět při internetových diskuzích pod články na Spectřině blogu Ghostly Gossip, na kterém Draculauřina spolužačka z Monster High  podrobně probírá všechny novinky ze světa módy pro strašidla, čarodějnice a duchy. Právě tady totiž Draculaura bourlivě diskutuje a obhajuje svůj styl.

A když už toho má opravdu dost, zaleze si na odpoledne do svého vlhkého sklepa plného trouchnivějících rakvích, ve kterých jako oko v hlavě schraňuje všechno svoje oblečení. Tentokrát do svého nového pokojíčku v neděli pozvala i tebe, abyste společně popřemýšlely nad tím, co by si vlastně Draculaura měla vzít na sebe na blížící se haloweenský ples.

Hra Monster High - Sweet Ghoul Draculaura tě proto přenese právě do tohoto temného sklepení, ve kterém na tebe čekají rakve plné trochu strašidelného oblečení. Můžeš je tady přesně podle svého vkusu libovolně zkombinovat tak, aby během večírku bylo už na první pohled jasné, že Draculaura určitě není žádné módní ořezávátko, ale naopak slečna, která má s módou zkušenost dlouhé více než patnáct let!

Stačí vždy jednoduše kliknout na kousek oblečení, paruku nebo libovolný módní doplňek, a Draculaura jej rovnou má na sobě. Není proto tentokrát potřeba nic přetahovat myší nebo něco podobného. Potřebuješ naopak některý kousek dát zase zpátky? Znovu na něj stačí kliknout, i když tentokrát přímo na Draculauřině těle.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra