Plná hra Youda Fairy

18.07. 2014 • Zábava 1213x

Vydejte se spolu s námi do kouzelného lesa, ve kterém našly svůj domov víly. Navštivte hluboké hvozdy, jejichž pohádková příroda je už po dlouhá staletí útočištěm sil dobra i zla, které zde spolu odedávna soupeří. Podaří se vám a vašim dobrým vílám pomoci vesničanům žijícím na řídkých mýtinách neprostupného lesa? Nebo nakonec všechny jejich naděje na klidně prožitý život zhatí zlá čarodějnice a její odporní pomocníci, kteří se nezastaví před ničím? Pohádkový les je magickým místem, ve kterém ten, kdo umí hledat a naslouchat nakonec vždycky najde zastání. Stejně tak v něm ale můžete často narazit i na síly temných mocností. Kdo bude nakonec mít navrch právě v tom vašem lese?

Oblíbená hra Youda Fairy od Youda Games  nabízí neobvyklou exkurzi do míst, kde bychom se jinak mohli porozhlédnout snad jedině v klikatých záhybech naší fantazie. Přináší totiž možnost na vlastní oči zblízka spatřit skutečný život pohádkového lesa. Vždycky vás lákala představa jaké by to asi bylo, kdybyste sami mohli rozhodovat, kdo bude mít převahu ve věčném boji dobra a zla? Po tom jste na správném místě! Ve hře Youda Fairy totiž budete mít možnost vklouznout do kůže toho, kdo se o víly stará a pomáhá jim s jejich důležitým úkolem.

Úvodní obrazovka Youda Fairy nás rovnou přenese do hlubokého lesa plného močálů, kde kromě svitu měsíce tu a tam pronikajícího hustými korunami stromů jediné světlo obstarává poletování světlušek. A právě ony jsou také v této hře jedněmi z nejdůležitějších obyvatelek lesa. O tom se ale nakonec brzy přesvědčíte sami.

Prvním úkolem, který na vás v Youda Fairy čeká, a který vás ostatně bude hrou provázet i v dalších úrovních je totiž samotné stvoření víl, u kterého se bez světlušek neobejdeme. K tomu, abychom mohli vytvořit svoji první vílu totiž musíme za pomoci leknínů sloužících za kouzelné mucholapky nejprve nachytat světlušky, které mocné kouzlo promění právě ve vílu. Vždycky je přitom potřeba chytat světlušky jenom jedné stejné barvy, a novou vílu jemně přemístit do kouzelné lucerny, ve které víly přebývají.

Na úplném začátku hry  si vystačíme jenom s několika málo různými barvami, ale jak se postupně dostáváme dál, odlišných světlušek a proto později i víl je čím dál více druhů. Světlušky ale navíc nejsou jedinými obyvatelkami celého lesa. Kromě nich  proto brzy narazíme třeba také na různé drobné žabky a ještěrky, které se nám zapletou do leknínů, a protože je z nich nejprve musíme vytřepat, zpomalují tak náš další postup. Velké ropuchy potom rovnou naše světlušky rovnou chytají k svačině.

Kromě všech těchto nepříjemností ale v lese můžeme najít i vítané pomocníky, kterými jsou třeba malí pavoučci. V jejich  sítích upletených mezi stromy totiž můžou světlušky uvíznout a my je tak už nemusíme nikde nahánět.

Z dalších Youda her rozhodně zkuste Youda Sushi Chef  a Youda Legend .

Jak jsme si řekli na začátku, v pohádkovém lese se na některých místech rozprostírají také malé vesničky. Sem později do jednotlivých chalup naše víly posíláme, aby zde vesničanům plnily jejich  a dohlížely na to, aby se jim vše zlé vyhnulo širokým obloukem. Klacky pod nohy nám ale v tomto úsilí bude házet zlá čarodějnice. Třeba tak, že domky vesničanů zakleje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra