Osm důvodů proč se nezamilovat

15.09. 2013 • Život a vztahy 3314x

Láska je hodně složitá a ne vždycky je krásná a spokojená. Každý tvrdí, že je krásné se zamilovat. Vy s tím, ale máte svoje zkušenosti. A krásné a pozitivní vzpomínky a prožitky na ni fakt nemáte. Láska, kromě toho, že bolí, vás může také zničit finančně, být nebezpečná, zničit slibně rozjetou kariéru, uhasit sebedůvěru a pošlapat hrdost a důstojnost. Zde je osm důvodů, proč se nezamilovat.

1. BOLÍ TO

Vztahů, kdy všechno skončí dobře a splní se konec z pohádky "a žili spolu šťastně až do smrti" je velmi málo. Často ve vztazích nastává zklamání, bolest, objeví se různé důvody, které překazí vztah. Horší také je, když se zamilujete jen jednostranně. Kopačky pak bolí o to víc. Zkrátka s láskou je kříž, musíte se před ní obrnit velkou trpělivosti. A, nebo se nezamilovat.

2. PROZRADÍTE SVÁ TAJEMSTVÍ

Když jste zamilovaná, svému protějšku máte tendenci prozradit všechna svá tajemství. Ví vše o tom, co máte ráda, co ráda děláte, co vám ubližuje, kde máte slabou stránku a podobně. V případě rozchodu toto všechno může použít a mnohdy použije proti vám. Obrovský pozor si dejte na intimní videa a fotky!!!! Pokud možno, nic takového nedělejte a nikdy. Nikdy nevíte, jaké problémy budete s partnerem kdy mít, a všechno poté může použít proti vám.

3. JE TO DRAHÉ

Znáte to. Je potřeba si pořídit nové prádlo, nový parfém, nové oblečení. Chodíte do kina, do divadla, na večeře, jezdíte na chatu, na výlety a podobně. Píšete si textové zprávy, voláte si často, to také něco stojí. Vztah, který pak skončí, berete jako vyhozené peníze, které se vám už nevrátí.

4. VELMI TO VYČERPÁVÁ

To je fakt. Chodit často na rande, být vzhůru dlouho do noci a poté druhý den ráno brzo vstávat je vyčerpávající. Snažíte se zaujmout a děláte věci, které jste třeba nedělala. To vše jen kvůli chlapovi. A když se rozejdete? Konečně si odpočinete a oddechnete.

5. BERE VÁM TO SVOBODU

Jakmile se zamilujete a začnete s někým chodit, tak chtě nechtě máte mnohem méně času na všechno okolo. Už si tolik nečtete, už nechodíte s kamarádkou tak často cvičit, na vínko, do divadla a podobně. Podřizujete se svému partnerovi, tak aby, jste byli co nejvíce společně. Ztrácíte volnost, na které jste si možná zakládala.

6. MINE VÁS TEN PRAVÝ

Se dvěma muži najednou chodí jen málokterá žena. Proč? Zatímco vyčerpává jeden vztah, dokážete si představit, jak by vyčerpávaly vztahy dva? Hodně. Ve chvíli kdy trávíte čas s někým, do koho jste zamilovaná jen vy, nebo který bere váš vztah jinak než vy, obvykle vás mine ten pravý. Ta mezitím okolo vás prošla, zatímco vy se věnujete někomu, kdo za to nestojí.

7. ŽROUT ČASU

Ano to vztah určitě je. Když jste single, máte hodně času na vše. Na úklid, na vaření, na čtení, na relaxaci, na zkrášlování a podobně. Teďka? Všechno jen tak rychle a pak už běžet za svým milovaným.

8. PŘEHNANÉ SEBEVĚDOMÍ

To vztah dodává. Muž, po kterém ženy tolik šílí si vybrat vás. Vy jste ta vyvolená. Sebevědomí vám tak rapidně stoupne a to o dvěstě procent. Tohle ovšem velmi brzy pomine, protože ten, ze kterého všechny ženy šílí, si stejně za chvíli najde jinou. A vy? Budete si nadávat, vše si vyčítat. A sebevědomí? To bude v mínusových hodnotách.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra