Jak se připravit na první rande

22.02. 2014 • Život a vztahy 2345x

Většina to jistě sama zažila – kluk vašich snů vás pozval na první rande. Křičíte radostí a nadšením poskakujete 2 m do výšky. Prostě se cítíte neuvěřitelně šťastná, že se s ním konečně strávíte nějaký čas (rande, večeře, setkání). Jenže ouha! Co si obléci? Co vlasy? Jaké si obout boty? Nutně potřebujete navštívit kadeřnici (na melír), manikúru, kosmetičku (upravit obočí), oholit nohy no prostě nespočet dalších důležitých věcí.  Krizová situace nastává v okamžiku, kdy zjistíte, že si nemáte co obléknout. Není tedy zbytí než se vydat na nákupy pořídit si ten nejoslnivější outfit. Během nekonečného čekání na „tu“ schůzku se vám honí hlavou spousta myšlenek. Kam vlastně jdete na rande? O čem spolu budete mluvit? Co si objednáte k pití? Jak se tedy na první schůzku nachystat? Níže je uvedeno několik rad.

1. POŘÁDNĚ SE S PROTĚJŠKEM DOMLUVTE

Chybná domluva. Toto bývá ve většině případů opravdu kamenem úrazu. V okamžiku, kdy žena dostane pozvání na schůzku se svým idolem, většinou ztratí schopnost se dál soustředit na slova, která jí protějšek dále říká. Naopak by měla nastražit uši, jelikož protějšek s největší pravděpodobností mluví o velice důležitých informacích ohledně rande – čas a místo setkání. Tedy dámy, pozorně poslouchejte. Nestyďte se za to, když se znovu zeptáte, zda se vážně sejdete v 7 hodin před jistou restaurací. Je mnohem lepší optat se pro jistotu 2x, než když dorazíte brzy či pozdě. Nedej Bůh, budete čekat na odlišném místě.

2. NEOČEKÁVEJTE MNOHO

Není rozumné očekávat hned od první schůzky (ani od protějšku) příliš mnoho, i když je to váš idol. Snění je nádherná činnost, ovšem poté přijde snadno zklamání a po tom nikdo z nás tolik neprahne. Dívejte se na to realisticky a nelétejte kdesi v oblacích. Čekejte raději méně a uvidíte, že budete nakonec velice mile překvapena. A to rozhodně není nikdy na škodu.

3. VÝBĚR OBLEČENÍ A BOT

Zejména pro ženské pokolení je toto kapitolou samo pro sebe. Pravda je, že i současní muži mají tendenci se víc věnovat svému oblečení a celkovému vzhledu. Není však podstatné, co máte za oděv, jako to, zda ho nemáte pomačkané a špinavé. Není větší ostudy, než dorazit na rande ve zmačkaném a špinavém triku (jako když ho vytáhnete krávě z tlamy). Oblečení by tedy mělo být nejen bez skvrn, ale i bez děr apod. Pánům sluší kombinace košile s riflemi nebo elegantní oblek. Dámy udělají dojem v šatech, společenských kalhotách s halenkou nebo topem. Zásadní je, cítit se ve vybraném oděvu příjemně a pohodlně. Nejhorší možností je, když vás všude všechno škrábe, škrtí a pne. I obuv vybírejte s rozvahou. Ženy chtějí většinou působit co nejvíce žensky. Nemusíte mít za každou cenu ten nejvyšší podpatek. Volte tedy obuv odpovídající dané příležitosti. Jdete – li na procházku, určitě nesáhnete po vysokém podpatku, ale přijatelnější se jistě jeví boty pohodlné.

4. UPRAVENÝ VZHLED

Není nutné, mít na obličeji vrstvy make-upu. Postačí, budete – li upravená – umyté a učesané vlasy, vyčištěný chrup, čisté nehty atd. Vhodná je také sprcha před sjednanou schůzkou – osvěžíte se a dodá vám to novou energii.

5. MALÁ SVAČINKA

Je normální, že jste nervózní. Máte – li namířeno do restaurace, jistě si tam na něčem výborném k snědku pochutnáte. Avšak to není důvod, celý den hladovět. Před schůzkou si proto doma dopřejte něco malého do žaludku. Vyhnete se tak trapnému momentu, kdy vám zakručí v žaludku. A ani není hezké pozorovat, jak do sebe nenasytně cpete množství objednaného jídla. S rychlostí s jakou jídlo pozřete a převládající nervozitou se můžete ocitnout v situaci, kdy se vám udělá zle od žaludku.

Co říkáte, jste zcela připraveni na schůzku snů díky našim několika tipům? Přejeme hodně štěstí a držíme pěsti. Ať se rande zdaří, co nejlépe, dle vašich představ.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra