Lapacho a vliv na detoxikaci organismu

25.02. 2014 • Zajímavosti 1417x

Byly pro vás uplynulé týdny psychicky vyčerpávající? Nemáte již energii a toužíte si odpočinout? Chtěli byste nějakým způsobem změnit váš životní styl? Jste po dlouhé zimě bez nálady, a rádi byste vašemu organismu dopřáli ten vhodný impuls, protože přichází jaro? Nebo jste zrovna nedávno podstoupili velmi náročné léčení závažné choroby, jež se pochopitelně neobešlo bez toho, aniž byste nemuseli absolvovat vysoké dávky různých druhů léků, které si rozhodně sami nepěstujete na vaší zahrádce? Jestli jste alespoň na některou z uvedených otázek odpověděli kladně, pak je nejspíše vůbec ta nejlepší doba, abyste vaše tělo pečlivě pročistili a provedli celkovou detoxikaci organismu. A právě lapacho  můžete považovat za tu nejvhodnější možnost, jak toho docílíte, a odstraníte tak z těla všechny škodlivé látky.

Mimo své využívání v boji se zákeřnou rakovinou a celou řadou jiných nemocí, jež způsobily nejrůznější viry, se lapacho asi nejčastěji zmiňuje v souvislosti posílení imunity lidského organismu. Dlouhé stovky let se lapacho používá coby ryze přírodní preparát při prevenci proti nachlazení a chřipky, ovšem pomůže vám i v momentě, když se nemoc již ve vašem těle ozve. Jestliže ale hovoříme o přednostech preventivního využívání lapacha, měli byste být informováni ještě i o jedné záležitosti.

Odvar z lapacha, dále třeba tobolky či kapsle, ve kterých se stejně tak vyskytuje, vám můžou pomoci i v jiným způsobem, a sice mají tu schopnost, že odbourají z našeho těla cizí a toxické látky.

Lapacho totiž kromě veškerých dalších vlivů na naše zdraví, které jsme již řešili v jiném článku, vlastní nezvykle silnou schopnost, že čistí lidský organismus od takových látek, které v něm nemají co pohledávat, a jež často představují zdroj všemožných zdravotních problémů. Samozřejmě také mohou přímo spustit spoustu závažných chorob.

V tomhle ohledu je známý zejména um lapacha vypudit z těla velmi nebezpečné těžké kovy, ovšem i spoustu jiných škodlivých látek, jež by se tu za jiných okolností mohly za delší dobu nakupit.

Asi tu nejtypičtější situaci, a nejspíše ten nejlepší příklad této metody využívání léčivého potenciálu, představuje jako první určitě pití nálevu po právě podstoupené chemoterapii. Při jejím provádění se v lidském organismu přirozeně hromadí vysoké koncentrace všelijakých zdraví škodlivých látek, a navíc tyto jedy se rády zabydlují v tkáních.

Takže rozhodně to nejlepší, co pro sebe a vaše tělo můžete po dobře zvládnuté chemoterapii udělat, je, že budete v pravidelném režimu konzumovat odvar z lapacha, nejideálněji v množství dvou až tří šálků za den, a to po několik týdnů.

Byla by ovšem zároveň velká chyba, kdybyste si mysleli, že lapacho pomáhá jen se zákeřnou rakovinou. Detoxikaci a očistnou kúru tohoto typu vám doporučujeme provést vždycky, když naleznete nějaká hluchá místa ve vašem životě.

Na detoxikační využívání nápoje z lapacha dále velmi často natrefíte třeba coby přírodní doplněk léčení následků alkoholismu či obecně drogových závislostí. Avšak rovněž i tehdy, když si hodláte pročistit játra anebo ledviny. 

Pravidelná konzumace lapacha po minimální dobu dvou nebo tří týdnů se je také vhodné proto, aby se pročistila slezina. Ta sama o sobě má za úkol vyčistit lymfatický systém našeho organismu, a z toho důvodu se jedná o obzvlášť důležitý orgán vzhledem ke správné funkci našeho imunitního systému. Lapacho tu znamená výbornou volbu zejména s ohledem na to, že velmi účinně neutralizuje kyselé prostředí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra