Být IN je volba

05.06. 2017 • Móda 815x

Svět módy není pro slabé jedince. Jedná se o tvrdý svět, který musíte denně sledovat, protože se denně mění. Na pultech se totiž každý den setkáte s novými kousky, které jednoznačně nesmí chybět ve vašem šatníku. Jsou to převážně nejnovější trendy, které se pojí s nadcházející sezonou. Každá sezona si totiž nese své. Je nutné, abyste sledovali nejen nové trendy, jež budou v nastávajícím období „in“, ale také i barvy, jež daný čas letí. Zaměřte se také na doplňky, které jednoznačně vládnou světu – o tom není sportu, tedy převážně v ženském světě.

Pánové nesmí nikdy ženám zazlívat zálibu v oblékání a nakupování. Vždyť každá žena si vydělává pouze na své nové outfity, nikoliv na domácnost. Tu má přece zaopatřit ta mužská polovička podle přísloví, že žena patří do kuchyně a muž je hlavou rodiny. Svou výplatu jsou ženy ochotny utratit během několika minut, což znamená, že jsou v otázce financí opravdu nezodpovědné. Jenže pokud budou dobře vypadat, na ničem jiném nesejde.

Nadcházející jaro v sobě nese značnou změnu v šatníku, kterou musí každá žena, ale i každý muž akceptovat. Jedná se o uklízení zimních věcí a probouzení těch jarních a letních, které doposud leží hluboko v šatníku a spí zimním spánkem. Některé kousky oblečení budou muset jít stranou, protože už zkrátka nebudou v kurzu. Ovšem být „in“ je věc volby, nikoliv samozřejmostí. Pakliže si tuto volnu zvolíte, musíte mít na paměti, že nejnovější trendy musíte sledovat. Nejlepším pomocníkem při této módní cestě vám bude nový magazín Alexia.cz, kde vždy naleznete ty nejaktuálnější věci, jež stojí za to mít ve své šatníku. Doporučí vám jednotlivé kousky a vysvětlí, proč jsou skvělé a k čemu rozhodně neladí. O trendy barvách ani nemluvě. Ty jsou samozřejmostí. Neuniknou vám žádné novinky v tomto módním světě, o tom můžete být zcela přesvědčeni.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra