Tvůj den snů v pohodlném prádle Lisca

06.12. 2017 • Móda 651x

Ptáčci cvrlikají, kytičky kvetou a tvoje srdce bije jako ještě nikdy! Tvůj den D se blíží a je jasné, že záleží na každé maličkosti. Máš už vybrané šaty? A víš, které si vezmeš boty? Ale co spodní prádlo? Nezapomeň, jak je důležité, aby ti spodní prádlo pod svatebními šaty sedělo jako ulité. Zvýrazníš díky němu své vnady a přednosti své postavy a kouzelný den se svým vyvoleným si tak užiješ úplně bez starostí. 

Dokonale padnoucí prádlo

Jelikož na sobě budete mít prádlo celý den, musíte se v něm cítit nejen svůdně, ale i pohodlně. Věnujte pozornost výběru správné velikosti a modelu. Vyhraďte si na to dostatek času a vyzkoušejte různé modely, možná vám bude vyhovovat i velikost, kterou běžně nenosíte. 

Barvy a ozdoby

Tradičně je nevěsta ta krasavice, která je na svatební slavnosti oděna do pohádkově bílé barvy a svým nevinným, leč atraktivním vzhledem vyčnívá z davu. Tyto princezny si mohou vybírat ze spodního prádla ve sněhově bílé barvě nebo barvě smetany. Dnešní nevěsty se však často nebojí sáhnout ani po odvážnějších odstínech a vzorech. K modernějšímu výběru svatebních šatů vám doporučujeme nákup spodního prádla buď v barevném odstínu ladícím se šaty nebo v pleťové barvě, v níž se budete cítit jako ve své kůži, protože bude prádlo pod svatebními šaty úplně neviditelné.

Kromě barvy se soustřeďte i na samotný model spodního prádla, využijte různé střihy a zvýrazněte své přednosti. 

Krajky nebo minimalismus

Spodní prádlo vybírejte s ohledem na střih vašich svatebních šatů. Pokud jsou vaše šaty tenké a hladké, je asi lepší, abyste vybíraly z minimalistických modelů prádla a volily hladké podprsenky s bezešvými košíčky. Takto své prádlo pod šaty diskrétně schováte a navíc vám zaručí pohodlí a oporu. Oblíbený je i model s odnímatelnými ramínky. Pokud milujete krajky a výšivky, můžete se jimi pyšně pochlubit i ve svůj svatební den.

A nezapomeňte, že po svatebním dni následuje také svatební noc a ráno. Co svého vyvoleného druhý den překvapit svůdnými barvami nebo černou smyslností? Připomeňte mu, že jste kromě citlivé a okouzlující princezny i rozpustilou a svůdnou lvicí. Proto se ujistěte, že kromě svatebního dne nikdy nezapomene ani na vaše společné probuzení. 

Hlavně však pamatujte na to, že je tento den jenom váš, a proto si zasloužíte něco nádherného a okouzlujícího, co zůstane ve vašich vzpomínkách navždy. 

www.lisca.cz

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra