Vybíráte dárek pro partnera? Víme, co ho nezklame

18.10. 2017 • Zajímavosti 596x

Chcete něčím zajímavým a také originálním potěšit svého partnera? Jestliže ano, podívejte se na seznam věcí, které ho skutečně nezklamou. Zaměříme se jak na dárky, které by se mu mohly hodit, tak i na originální dárky pro muže. Začneme první kategorií, kam zařadíme třeba věci, které se mu mohou hodit v dílně, při jeho koníčcích, nebo na sport. Jistě si často říkal, že jsou věci, které mu chybí, a takto má možnost je nejenom získat, ale zároveň mu s nimi uděláte velkou radost.

Zkuste také oblečení

Myslíte si, že si muž musí koupit oblečení nutně sám? Určitě ne. Můžete mu ho koupit vy. I to se stane dobrým tipem, pokud hledáte parádní dárky pro muže k narozeninám. Jsou dvě cesty, jakými se vydat. Ta první je spojena s tím, že zvolíte originální kousky s celkem netradičním potiskem ve formě různorodého motivu. Nebo můžete jít cestou klasickou a koupit mu něco, co mu bude zaručeně slušet. Sem patří:

  • Trička a košile
  • Kalhoty
  • Mikiny nebo svetry

Alkohol? Proč ne

Mnoho mužů si na ten kvalitní potrpí. Jak proto, že jim chutná, tak proto, že si chtějí dělat sbírku. Nemusí se jednat nutně jenom o tvrdý alkohol, jelikož stejně tak jsou zajímavým tipem také piva. Osvědčené je zvolit buď na menší pivovary a různá dárková balení, nebo naopak vsadit na pivovary zahraniční, ke kterým se přece jenom zase až tak běžně nedostane.

Potěšit mohou i drobnosti

Na závěr uveďme soubor několika drobností, které také mohou potěšit. Originální a líbivý dárek totiž nemusí být nijak drahý. Patřit sem mohou třeba různé klíčenky, lákadlem může být také zapalovač, nebo i drobnosti do kanceláře, nebo také do jeho vozu. I těmito cestami se můžete vydat a chybu zaručeně neuděláte. Pamatujte, že i malá a levná drobnost udělá radost, pokud je právě od vás. Nikdy nezáleží na tom, jak je dárek velký a kolik zhruba stojí. To si pamatujte.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra