Na jaké ženy v mužově okolí je potřeba dát si pozor?

22.09. 2013 • Život a vztahy 2299x

Samozřejmě ne vždy vztahy vychází. I takový vztah, který se vám jevil jako skvělý a dobrý, může později zaskřípat a objevit se v něm trhlinky. Objevují se krize, v těch dlouhodobějších vztazích určitě a to je příležitost pro jiné ženy, které můžou po vašem příteli či msnželi "chňapnout" a je rázem po vztahu. Někdy také nemusí být důvodem krize, partner se prostě může nudit ve vztahu a zkrátka hledá povyražení někde jinde. Někdy ani nemusí jít o to, že máte ve vztahu krizi, Zkrátka se nabízí příležitost, ženy umí být velmi svůdné a muž se zkrátka neubrání. Protože, tyto ženy se zkrátka před ničím nezastaví a je jim upřímně jedno, jestli má muž v jejich merku partnerku nebo dokonce manželku. Když si něco usmyslí, jsou většinou zvyklé dosáhnout svého a to za každou cenu. Takový muž, který se octne ve spárech těchto dam, obvykle nemá moc šancí se z těch spárů dostat ven bez úhony. Na jaký typ žen, které se okolo muže motají se potřeba si dát pozor? Zde jsou ženy, před kterými je dobré se mít na pozoru a jedním okem být neustále ve střehu.

1. KAMARÁDKA

Jasně, tvrdí vám, že spolu vyrůstali odmalička, jejich rodiče se spolu znají už od nepaměti. Chodili spolu do školy, na střední, výšku. Bydleli spolu. Zkrátka je to jeho nejlepší kamarádka. Tak jako vy máte nejlepší kamarádku, nebo nejlepšího kamaráda má ho i on. Jenže, hlodá ve vás červíček pochybnosti? Chápeme. Muži se rádi baví a přáteli se ženamim, které je fyzicky přitahují, tudíž trošku se obáváte právem. Navíc, tato žena s ním prožila skoro všechno. Když je šťastný, je šťastná s ním, když je smutný, je smutná s ním a podobně. Stáva se také to, že žena, která se s vašim přítelem či manželem baví, nechce být jen kamarádka, ale chce i něco víc. A je to hned. Pohádáte se, on běží vyplakat či vyvztekat se k ní, a ona ho vyslechne, pochopí a také zaútočí. Úlet je na světě a z úletu se může stát i láska. Takže na kamarádku pozor!

2. SEKRETÁŘKA, ASISTENTKA, KOLEGYNĚ

S němi tráví váš muž celou svou pracovní dobu. S tím nic neuděláte, jsou spolu v běžném kontaktu, po práci občas parta zajde na pivo ši víno, jsou různé věčírky, narozeniny, team building a podobné akce, kde jsou uvolnění, mimi pracoviště. Na tento typ žen obzvláště velký pozor dámy! Chovají se totiž zcela chápavě. Rozumí si s ním v oblasti jeho práce, o které vy nemusíte mít ani ponětí. Ona ho má. Chápe ho, vidí na něm, že se s vámi asi včera pohádal, protože je podrážděný, naštvaný. Chápavě se ho zeptá co se děje, on se svěří, ona ho chápe. A v nestřežené chvíli jde na věc. Buď se to povede, nebo nepovede. Nebo klasická situace, která snad byla už ve stovkách filmů, knihách a seriálech. Mladá, atraktivní, pěkná a sexy asistentka, starší, ale charizmatický šéf. Muže si oťuká, lehce s ním zaflirtuje, a když vidí, že se muž chytá, přitáhne udičku a má úlovek.

3. BÝVALÁ PŘÍTELKYNĚ

Jak už zní název filmu "Bejvalek se nezbavíš" a mnohdy je to bohužel pravda pravdoucí. Je to velmi nebezpečná kategorie a víte proč? Váš muž už s ní jednou něco měl, spal s ní, povídal si s ní, rozuměl si s ní. Určitým způsobem jí měl rád, nebo dokonce miloval. Líbila se mu, přitahovala ho. Pokud se váš partner s bývalkou začne stýkat či o ní dokonce mluvit, zpozornětě a buďte ve střehu. Navíc, pokud se rozešli z nějakého méně závažného důvodu a on k ní pořád cítí určitou náklonnost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra