Jak se seznámit s dívkou nebo chlapcem a jak na první rande

15.07. 2015 • Život a vztahy 1636x

Bez vztahů mezi lidmi se jen obtížně v dnešní době existuje. Každý člověk by si měl najít vhodný protějšek. Najde se však mnoho lidí, co nemají žádnou představu o tom, jak se seznámit s opačným pohlavím, natožpak dotyčného/dotyčnou pozvat na rande. A to to přitom není až zas taková věda! To se ostatně pokusíme dokázat na následujících řádcích. Zajímá-li vás tato tematika, neváhejte a pusťte se do čtení.

Jak na seznamování s dívkou

Chcete-li se s nějakou dívkou seznámit, jedno ze základních pravidel hovoří o tom, že ženy skutečně milují lichocení, hravost a také jemné dobývání. Velký úsměv dovede vyvolat sympatie, oční kontakt může probudit zvědavost. Pokud tyto postupy na dívku vyzkoušíte, určitě vám takovou pozornost vrátí. Budete-li ve větší společnosti, zkuste se věnovat pouze vybrané dívce a ne žádným dalším slečnám v okolí – to by mohlo být bráno jako další pozitivní skutečnost.

K cestě blíže k dívce vám může usnadnit také to, budete-li zrcadlit její gesta, smích a pohyby. Pokud se dostanete k rozhovoru, musíte upřímně a zúčastněně poslouchat. Rozhodně toho o sobě příliš neprozrazujte, aby se měla dívka na co těšit v případě dalšího setkání. Chovejte se mile, ale určitě si zároveň ponechte určitý odstup, aby neměla dívka pocit, že se nemusí o nic snažit. Vyzkoušejte také gentlemanské chování – to už totiž dnes vůbec není standardem. Vždy se snažte chovat naprosto přirozeně a to i ve chvílích, kdy se cítíte nervózně. Milé chování je vhodné, ženy většinou touží po příjemných a fér protějších.

Nikdy nemluvte sprostě. Tím byste jen poukázali na vlastní omezenost. Odpusťte si i různé silácké řeči. Rozhodně se nevytahujte třeba tím, kolik jste vypili piv či něčeho ostřejšího. Dívka by mohla znejistět. Také se jí nesnažte hned zoufale přesvědčit, aby s vámi šla na rande. To by totiž mohlo mít naprosto opačný efekt.

Jak na seznámení s klukem

Pozice žen při seznamování je o něco výhodnější, mohou se tak v některých případech snažit o něco méně. Základní pravidlo je jasné: Kluci potřebují vidět zájem a také vyzývavá gesta, na stydlivé pohledy jejich směrem jednoduše nereflektují. Velkou zbraní žen jsou jejich fyzické proporce. Může se zdát, že se jedná o laciný trik, ale jedná se bohužel o léty prověřenou skutečnost, že většině kluků zrychlí tep při pohledu na krátkou sukni, nacpaný dekolt, namalovaný obličej či vysoké podpatky.

Je však třeba si za všech okolností uchovat vlastní styl. Stejně sexy, jako věci uvedené výše, může být i hluboký pohled do očí a tajemný, lehce vyzývavý úsměv. Úsměv – to je základní vybavení každé slečny, která se chystá seznámit s klukem. Chcete-li zaujmout okamžitě, zkuste vybraného kluka požádat s něčím o pomoc. Každý muž pomůže rád něžnému pohlaví. Jste-li někde ve společnosti veselých kamarádek, zkuste se od nich někdy odpojit. Budete tak mít při lovu větší šanci. Někteří plašší hoši by nemuseli mít odvahu vydat se vstříc větší skupince dívek.

Zajímavé efekty mívá šeptání do ucha nebo tlumený hlas – to rozhodně ne muže působí kladným dojmem. Plaché slečny by mohly zkusit vsadit na hluboký pohled do očí prostěrku a jakmile se oči střetnou, po chvilce ucukněte. Nedoporučujeme se snažit muže dohnat velkým množstvím textových zpráv či telefonáty. Většina kluků je na to citlivá a mohlo by je to odradit.

Na zprávy neodpovídejte ihned. Je to dobré protějšek trochu napínat. Také to nepřehánějte se snahou být příliš nedostupnou, to chlapce spíše odradí. Dívka by také neměla příliš tlačit na pilu a naléhat, za každých okolností by si měla uchovat důstojnost. Laciné podlézání vůbec nepřipadá v úvahu.

Pozvání na rande

Před pozváním protějšku na rande se určitě vyplatí si důkladně zmapovat terén a zjistit, zda má váš protějšek alespoň minimální zájem. Vybírejte si svého potenciálního partneru vždy jen podle svých možností. Ve chvíli, kdy váš protějšek vyhledává vaši pozornost, směje se na vás a při rozhovoru se k vám naklání, je to na dobré cestě. Všímejte si všech, i těch nejmenších detailů.

Chcete-li dívce nebo chlapci nabídnout rande, udělejte to ve chvíli, když okolo vás nikdo není. Publikum není v tomto případě žádoucí. Snažte se být uvolnění a nesvazujte komunikaci tichem nebo napětím. Nemějte obavu z případného odmítnutí. Pokud se nezeptáte nikdy nebudete vědět, jestli vás skutečně odmítne nebo ne.

V případě, že se váš protějšek ve vaší přítomnosti chová chladně a bez náznaku sympatií, pravděpodobnost úspěšné žádosti o rande se výrazně snižuje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra