Výlet k sousedům: Léto v aquaparku a termálním koupališti Velký Meder

15.05. 2018 • Cestování 562x

Jestli plánujete výlet k vodě a chcete ho spojit se zábavou, adrenalinem a zároveň mít dobře postaráno o dětičky, navštivte Velký Meder na slovenském Žitném ostrově. 

10 bazénů, teplota od 25 do 37 °C

Aquapark a termální koupaliště Velký Meder bude mít v době letní sezóny přístupných až 10 bazénů. Celkový rozsah vodní plochy je 3 910 m2, přičemž teplota vody dosahuje 25 až 37 °C. Geotermální voda ve středisku má blahodárné účinky na pohybové ústrojí. Na své si tu přijdou milovníci vířivek, rekreační plavci i sportovci. Pro ně je k dispozici 50 metrů dlouhý plavecký bazén. Děti mají vyhrazený prostor ve venkovním dětském bazénu s hracími elementy jako vodní trychtýř a vodní dělo. Středisko nabízí vzrušující adrenalinové atrakce. Jejich součástí jsou skluzavky a tobogany exotických tvarů a pestrých barev. Návštěvníkům poskytují průjezd toboganovým potrubím s vyústěním na obrovskou rampu nebo do pestrobarevného trychtýře. Areál se vyznačuje útulným prostředím, čemuž napomáhá bohatá zeleň a přilehlý lesopark. Součástí areálu je Tarzania, lanová dráha s délkou 650 metrů. Je rozdělená do dvou tras a pořádně protáhne údy velkých i malých lezců.

Zábava pro děti i dospělé po celé léto

V aquaparku nechybí stravovací zařízení fast foodového i restauračního typu. Pro rodiče s dětmi je po celé léto k dispozici Ostrov drobotiny, kde se tým bavičů postará o ratolesti, zatímco rodiče mohou v klidu relaxovat. Středisko celoročně organizuje animační programy. V době přicházejícího léta čeká na návštěvníky více zábavných akcí. Půjde hlavně o vystoupení hudebních skupin různých žánrů, oblíbené pěnové párty a laserovou show, která ukončí letní sezónu. 

Nové wellness centrum

K dosavadním službám přibyla letos koncem února nová atrakce. Je jí wellness centrum. Skládá se ze čtyř typů saun (infra, parní, finská a bylinková sauna), solné jeskyně, Jakuzzi, ochlazovacího bazénu, biosolária, dvou relaxčních místností, masážních služeb, pedikúry, rybí pedikúry, kosmetiky, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapie Bemer. Určitě si odpočinete. 

Kolik to stojí?

V průběhu letní sezóny zaplatí dospělý návštěvní za celodenní pobyt 10 Eur. Rodinný balík určený pro dvě dospělé osoby a jedno dítě vyjde rodinný rozpočet na 22,50 Eur. Pro ubytované hosty jsou poskytovány extra slevy. Letní sezóna bude trvat do konce srpna. Velký Meder se může pyšnit nejvyšším počtem slunečných dní na Slovensku. Přivítat vás tu proto může příjemné letní počasí.

www.thermalcorvinus.sk

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra