Nevěra u žen

27.08. 2013 • Život a vztahy 2691x

Ženy obvykle bývají méně nevěrné než muži, avšak ani ženám se nevěra nevyhýbá. Ovšem u žen jde o trošku jinou nevěru, obvykle jí berou přes city a jen tak se s někým nevyspí. Zvláště pak matky od rodin, které mají už děti, zázemí a nechtějí to všechno zahodit. Ženy, které děti nemají, mohou nevěře podlehnout bez citů, jen kvůli sexu, avšak primárně je ženská nevěra spojená s city. Žena se pro nevěru nerozhodne většinou vědomě a nemá ani moc společného (až na vyjímky) s alkoholem, ženy se obvykle umějí ovládat.

Ve většině případů žena s potenciálním milencem začne nejprve flirtovat a povídat si. Velice si spolu rozumí, potenciální milenec jí lichotí, nosí dárky, květiny, zve na večeře, do divadel, do kin a podobně. Zkrátka dopřává jí ten pocit, že je jedinečná, vyjmečná, žádoucí a pro někoho ta jediná. Obvykle to jsou ze začátku schůzky, společné zájmy, vyprávění o svém životě, naslouchání druhému. Toto vše ženy potřebují. A pokud to najdou u svého partnera, kterého mají doma, pak jsou těmi nejlepšími manželkami. Ovšem pokud dlouhodobě ženy strádají, partner je už něžně neoslovuje, neříká jim jak je pro něj jedinečná, vyjmečná a podobně, žena se cítí nemilována a onu náklonost a krásná slůvka hledá někde jinde.

Obvykle k sexu dochází až po několika schůzkách. Ženy se většinou brání, přeci jen mají nějaké zábrany a myslí také na svou rodinu a své děti. Vytrvalý muž však ženě nadále lichotí a to často zabírá. Navíc se žena "zamiluje" a poté je to jen otázka času. Zamiluje se no, přesněji řečeno nezamiluje se až tak úplně do muže, ale spíše do toho pocitu a toho, že jí lichotí a zajímá se o ni. Samozřejmě existují vyjímky, které se zamilují a s původním milencem nyní žijí a jsou šťastné a spokojené.

Některé ženy se také snaží o to, aby mohly mít takzvaný dvojí život. Doma jsou milujícími matkami a manželkami, se svým milencem jsou nezkrotné, vášnivé a cítí se jedinečně. Takový život však ženy unavuje a vysiluje. Muži jsou zkrátka více splachovací a nejsou až tak citliví. Ženy obvykle rozbíjejí rodinu až ve chvíli, kdy už je situace neúnosná a kdy ženy pociťují, že bez milence nedokáží žít. Rozbijí rodinu, děti odstěhují k novému partnerovi a nastávají problémy.

Děti obvykle o ničem netuší a jsou šťastní a spokojení v takové situaci v jaké jsou. Vytrhnutí je z jejich prostředí obvykle bývá stresové a děti se staví k této věci odporem a vzdorem. Schytává to však většinou matka, která je právě ta, která je vzala pryč z domu, od kamarádů, kamarádek a hlavně od táty. Projevuje se to tak, že se děti ve škole flákají, odmlouvají, protestují. S matkou, která jim to všechno způsobila, nechtějí mít moc společného. Brojí i proti novému partnerovi a ve většině případů vztah nekončí happy endem, protože ženám obvykle záleží zejména na jejich dětech. Aby byly šťastné a spokojené.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra