Bydlení na Praze 5 aneb seznamte se s rezidenčním bytovým projektem Vilapark Klamovka

26.04. 2022 • Domácnost 366x

Toužíte po klidném bydlení, které je vhodné pro rodiny s dětmi, leží v klidné lokalitě, ale zároveň nedaleko centra Prahy? Řešením může být právě vznikající projekt na Praze 5. Jeho dokončení se plánuje na rok 2024 a již nyní jsou jednotlivé byty na prodej. Jak budou jednotlivé byty vypadat a co svým rezidentům nabídnou?

Blízkost přírody a soukromí v bytových domech B

Projekt Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě části:

  1. bytové domy typu A,
  2. bytové domy typu B.

Právě bytové domy B jsou schované v zeleni a leží v klidnější, jižní části pozemku. Díky tomu nabídnou budoucím rezidentům poklidné bydlení a dostatek soukromí. To z nich vytváří ideální rodinné bydlení na Praze 5.

Ráj na zemi vhodný pro rodiny s jedním i více dětmi

Pozemky, které bytové domy obklopují, vytváří ráj zakrytý zelení, který je vhodný na dětské hry, sporty, piknik a celou řadu dalších činností. Také dispozičně jsou byty přátelské právě pro rodiny s dětmi. V nabídce jsou totiž byty 3+kk i 4+kk, které budou disponovat dostatečnou podlahovou plochou a jejichž součástí budou také předzahrádky, lodžie, balkony či terasy. To záleží na poschodí a rozloze bytu.

Královský park a občanská vybavenost

Aby toho nebylo málo, i okolí domů je klidné. Rezidence se totiž bude nacházet v blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka, který byl v minulosti svou krásou vyhlášen a která z parku dýchá i nyní. Spojení s okolním světem je snadné díky blízkosti zastávky tramvaje a v okolí se nachází veškeré nezbytné služby. Další podrobnosti o rezidenci Vilapark Klamovka najdete zde.

Hledáte-li rodinné bydlení v Praze, které nabídne dostatek klidu, soukromí, sportovního vyžití i blízkost přírody, rezidenční projekt Vilapark Klamovka splní vaše sny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra