Kavitace - pomocník proti celulitidě?

17.09. 2013 • Hubnutí 1247x

Zdá se to jako sen, zcela bezbolestně, bez nutnosti operace, při zcela jednoduchém zákroku, se zbavit nadbytečných kil a nenáviděné pomerančové kůže. Ano, přesně tak se jeví působnost inovativní technologie, zvaná kavitace, což je nenásilná forma zbavení se nadbytečného tuku.

Dnes je na trhu řada možností, jak si neinvazivní, tedy bez použití skalpelu a operativních zákroků, nechat odstranit nehezký faldík na břiše, stehnech, zadečku a dalších partiích a jednou z nich je kavitace, bezbolestná liposukce.

Ne pro obézní osoby

Nutno však v úvodu objasnit, že tento, i jakýkoli jiný druh bezbolestní liposukce, není určený na léčbu obezity nebo odsátí morbidního množství tuku. Kdo trpí silnou nadváhou, musí vyhledat odborného lékaře, dietologa, odborníka na výživu a nechat si sestavit přesný plán léčby na míru. Správně se uvádí léčba, protože viditelná a znační kila navíc jsou již takovou nemocí, problémem, jež je nutno léčit.

Jak kavitace funguje

Inovativní technika, funguje na principu vytvoření jisté bubliny v tukové buňce, která zvětší svůj objem a vytlačí nadbytek tuku z ní ven. Ten pak odchází pomocí lymfatického systému z těla ven.  A v buňce se vytvořená bublina opět zničí, takže tuková buňka výrazně zmenší svůj objem, a člověk hubne.

Proti celulitidě

Tato metoda přímo působí proti celulitidě. Což je laicky a jednoduše řečeno – nahromaděný a ztvrdlý tuk v tukových buňkách. Celulitida nepostihuje jen osoby s nadváhou, jak se dříve nepravdivě uvádělo, ale i zcela hubené ženy. Základní kámen vzniku pomerančové kůže je zpomalená funkce lymfatického systému a nedostatečný koloběh v těle. Celulitida se vyhýbá jen sportovkyním, které si dávají „do těla“ již pravidelně od dětských let. Působením metody kavitace dosáhnete rozpohybování lymfatického systému a tudíž i zbavení se nehezkých dolíčků na kůži.

Jak často chodit na kavitaci?

Rozhodně jedna návštěva nic nevyřeší. Dokonce byly i ženy, které ze salonu po zákroku odcházely zklamané, že úbytek nebyl znát. Ano, s tím je nutno počítat, že prakticky ihned po zákroku není vliv použití přístroje znát. Stane se tak až za pár hodin, respektive dní, až se odstraněný tuk z tukových buněk, dostane postupně z těla ven. Pro trvalý a znatelný úbytek objemu, je nutné návštěvu salonu a podstoupení zákroku kavitace opakovat. Kolik ošetření bude potřeba je již na konkrétní dohodě, obvykle jde o řády pěti až deseti návštěv.

Další účinky kavitace

Kavitace je metoda, která se provádí určitým přístrojem. Protože jde o skvělou metodu, jejíž účinky využívá spousta žen na světě, existuje už i několik konkurenčních firem, které přístroje dodávají. Jedny umí mimo odstranění tuku a zbavení se celulitidy, také odstranit povislou kůži a celkově ji zpevnit. Často se také účinky promítnou i na kvalitě kůže a odstraňují se pupínky, zmírňují se projevy akné nebo jiných, pigmentových skvrn. Kavitace je technika k celkovému zkrášlení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra